Apak Metal AŞ, 15 yıllık; yurtiçi ve yurtdışı, bakır alaşımları ve takım çelikleri sektör tecrübelerinin bir araya geldiği profesyonel bir global-teknik-metal-markettir.

Geniş ürün yelpazesi ile hurdadan – ön alaşımlara, yarı mamulden – CNC de bitmiş parçalara; granülden – ingota, yuvarlaktan – lamaya, borudan – ringe, lamadan plakaya, standart ölçülerden – standart dışı ölçülere, mm den – inch e, dökümden – dövmeye, haddeden – ekstrüzyona,  toptandan – perakendeye bu metallerin;  kendi grup şirketleriyle, beraber üretim, satış, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

Şirketimizde öncelik kalite ve yeniliktir…

Yarının malzemelerini, bugünden sunuyoruz…

Misyon

 İşletmenin Misyonu

Konusunda lider ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Müşteri odaklı, çalışanlarına işi sevdiren ve sahiplendiren, toplum için, katma değer temin edebilen; insana ve doğaya saygılı, yurtiçi-yurtdışı işbirlikleri kurabilen , yarınlara şekil veren güvenilir bir oyuncu olmaktır.

Vizyonu

İşletmenin Vizyonu

Modern yönetim sistemlerini uygulayarak, yurtiçi ve yurtdışındaki sert bakır alaşımları ve bronz kullanan sektörlere kaliteli ürün ve hizmetler sunarak paydaşlar için değer yaratmaktır. Müşterileri ve çalışanları mutlu bir dünya markası olmaktır.